Rekrutacja on-line

Staramy się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Aby maksymalnie uprościć procedurę rekrutacyjną wprowadziliśmy możliwość elektronicznej aplikacji. Od dziś, aby starać się o przyjęcie do firmy SOLIDARIS Sp. z o. o., wystarczy wypełnić formularz znajdujący się  w zakładce Aplikuj on-line. To dodatkowa opcja – nadal istnieje możliwość aplikowania przez e-mail oraz korzystając z tradycyjnej poczty.

Continue reading Rekrutacja on-line

Złote Godło QI 2017

Firma Solidaris Sp. z o. o. otrzymała  Złote Godło QI 2017 w kategorii usługa – transport drogowy.

Odznaczenie to potwierdza, że wdrożone przez nas procedury zarządzania jakością a także prowadzona od lat polityka przekłada się bezpośrednio na wysokie standardy wykonywanych przez nas usług.

Złote Godło QI 2017 jest prestiżowym tytułem, który doskonale wpisuje się w misję Solidaris Sp. z o. o. tj. świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Sukces ten jest … Continue reading Złote Godło QI 2017

Kierowca z powołania

Wczoraj rozpoczęliśmy finalizację formalności w ramach konkursu „Kierowca z powołania”. Laureaci już wkrótce rozpoczną nowy etap w swoim życiu zawodowym. Firma Solidaris Sp. z o. o. poza finansowaniem uprawnień daje uczestnikom możliwość zatrudnienia w jednej z największych i najszybciej rozwijających się firm transportowych w Polsce.

Wszystkim Laureatom dziękujemy za udział w konkursie i trzymamy kciuki za powodzenie podczas egzaminów 🙂

20900857_1412321542216512_7256731100772847404_oContinue reading Kierowca z powołania

Profesjonalni Kierowcy – galeria

W dniach 9-12 maja 2017 roku w Kędzierzynie-Koźlu odbyło się szkolenie organizowane w ramach akcji Profesjonalni Kierowcy. Pod okiem najlepszych w Polsce master driver’ów, uczestnicy zdobywali wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne.

Edycja organizowana przy współpracy z Grupą SOLIDARIS zakończyła się sukcesem kursantów – wszystkim udało się zdobyć certyfikat Profesjonalny Kierowca. Gratulujemy i życzymy szerokości 🙂

20170510_085749Continue reading Profesjonalni Kierowcy – galeria

Konkurs – Kierowca z powołania

Wspieramy młode talenty dlatego przygotowaliśmy dla Państwa konkurs, w którym do wygrania jest kurs prawa jazdy kat. C/CE, kurs kwalifikacji zawodowych oraz szansa na zatrudnienie w jednej z największych firm transportowych w Polsce. Aby wziąć udział w zabawie należy:

mieć marzenia, w momencie wysłania zgłoszenia mieć ukończone 21 lat, wysłać do nas zgłoszenie w postaci CV oraz listu motywacyjnego do dnia 12 maja 2017 r. na adres mailowy solidaris@solidaris.pl (w … Continue reading Konkurs – Kierowca z powołania