Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa ADR

W dniach 22-23 marca 2018 roku, w Hotelu SOLIDARIS odbyła się Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa z zakresu ADR – bezpieczeństwo transportu w teorii i praktyce, która została zorganizowana przy współudziale firmy SOLIDARIS Sp. z o. o., ZMPD oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

W Konferencji udział brali doradcy DGSA, przedstawiciele Urzędów Marszałkowskich, przedstawiciele firm transportowych, Służby Celnej oraz zainteresowani tematyką transportu płynnej chemii.

Głównymi tematami były:

Urządzenia do napełniania zbiorników transportowych chemii … Continue reading Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa ADR

Wyróżnienie

Po raz kolejny została doceniona prowadzona przez nas polityka jakości. Jeden z naszych Klientów odznaczył nas za wsparcie we wdrażaniu Strategii Zrównoważonego Transportu.

Głównymi celami tej koncepcji są:

nowoczesna, spójna flota, optymalna organizacja i zarządzanie transportem, bezpieczeństwo i niezawodność, ograniczenie negatywnego wpływu transportu na środowisko.

 

Dzięki wdrożonemu Zintegrowanemu Systemowi Zarządzania potrafimy sprostać wyśrubowanym wymaganiom firm o ugruntowanych pozycjach na rynku europejskim i światowym.

 

Współpracujemy z NAJLEPSZYMI. NAJLEPSIContinue reading Wyróżnienie

Rekrutacja on-line

Staramy się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Aby maksymalnie uprościć procedurę rekrutacyjną wprowadziliśmy możliwość elektronicznej aplikacji. Od dziś, aby starać się o przyjęcie do firmy SOLIDARIS Sp. z o. o., wystarczy wypełnić formularz znajdujący się  w zakładce Aplikuj on-line. To dodatkowa opcja – nadal istnieje możliwość aplikowania przez e-mail oraz korzystając z tradycyjnej poczty.

Continue reading Rekrutacja on-line

Złote Godło QI 2017

Firma Solidaris Sp. z o. o. otrzymała  Złote Godło QI 2017 w kategorii usługa – transport drogowy.

Odznaczenie to potwierdza, że wdrożone przez nas procedury zarządzania jakością a także prowadzona od lat polityka przekłada się bezpośrednio na wysokie standardy wykonywanych przez nas usług.

Złote Godło QI 2017 jest prestiżowym tytułem, który doskonale wpisuje się w misję Solidaris Sp. z o. o. tj. świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Sukces ten jest … Continue reading Złote Godło QI 2017

Kierowca z powołania

Wczoraj rozpoczęliśmy finalizację formalności w ramach konkursu „Kierowca z powołania”. Laureaci już wkrótce rozpoczną nowy etap w swoim życiu zawodowym. Firma Solidaris Sp. z o. o. poza finansowaniem uprawnień daje uczestnikom możliwość zatrudnienia w jednej z największych i najszybciej rozwijających się firm transportowych w Polsce.

Wszystkim Laureatom dziękujemy za udział w konkursie i trzymamy kciuki za powodzenie podczas egzaminów 🙂

20900857_1412321542216512_7256731100772847404_oContinue reading Kierowca z powołania

Profesjonalni Kierowcy – galeria

W dniach 9-12 maja 2017 roku w Kędzierzynie-Koźlu odbyło się szkolenie organizowane w ramach akcji Profesjonalni Kierowcy. Pod okiem najlepszych w Polsce master driver’ów, uczestnicy zdobywali wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne.

Edycja organizowana przy współpracy z Grupą SOLIDARIS zakończyła się sukcesem kursantów – wszystkim udało się zdobyć certyfikat Profesjonalny Kierowca. Gratulujemy i życzymy szerokości 🙂

20170510_085749Continue reading Profesjonalni Kierowcy – galeria