Solidaris laureatem nagrody Najwyższa Jakość Quality International 2018!

Z dumą informujemy, że firma Solidaris po raz drugi została nagrodzona najbardziej prestiżowym tytułem w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2018 – Certyfikatem „Złote Godło” w kategorii usługi transportowe.

Najwyższa Jakość QI jest przedsięwzięciem skierowanym do działających na terytorium Polski instytucji, producentów i usługodawców, posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub systemu zarządzania.

Nagroda potwierdza, że metody zarządzania jakością stosowane w naszej firmie są skuteczne, … Continue reading Solidaris laureatem nagrody Najwyższa Jakość Quality International 2018!

Profesjonalni kierowcy 2018

Kolejny rok z rzędu Grupa Solidaris jako Ambasador Volvo Trucks zaprasza na szkolenie w ramach programu Profesjonalni Kierowcy. Szkolenie odbędzie się 09-12 października 2018 w Kędzierzynie-Koźlu, a żeby wziąć w nim udział, należy spełnić trzy warunki:

1. wypełnić formularz na stronie http://www.profesjonalnikierowcy.pl/ 2. mieć w dniu szkolenia ważne prawo jazdy kategorii C+E 3. złożyć oświadczenie o tym, że obecnie nie jest się zatrudnionym w żadnej firmie transportowej

Serdecznie zapraszamy do … Continue reading Profesjonalni kierowcy 2018

Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa ADR

W dniach 22-23 marca 2018 roku, w Hotelu SOLIDARIS odbyła się Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa z zakresu ADR – bezpieczeństwo transportu w teorii i praktyce, która została zorganizowana przy współudziale firmy SOLIDARIS Sp. z o. o., ZMPD oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

W Konferencji udział brali doradcy DGSA, przedstawiciele Urzędów Marszałkowskich, przedstawiciele firm transportowych, Służby Celnej oraz zainteresowani tematyką transportu płynnej chemii.

Głównymi tematami były:

Urządzenia do napełniania zbiorników transportowych chemii … Continue reading Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa ADR

Wyróżnienie

Po raz kolejny została doceniona prowadzona przez nas polityka jakości. Jeden z naszych Klientów odznaczył nas za wsparcie we wdrażaniu Strategii Zrównoważonego Transportu.

Głównymi celami tej koncepcji są:

nowoczesna, spójna flota, optymalna organizacja i zarządzanie transportem, bezpieczeństwo i niezawodność, ograniczenie negatywnego wpływu transportu na środowisko.

 

Dzięki wdrożonemu Zintegrowanemu Systemowi Zarządzania potrafimy sprostać wyśrubowanym wymaganiom firm o ugruntowanych pozycjach na rynku europejskim i światowym.

 

Współpracujemy z NAJLEPSZYMI. NAJLEPSIContinue reading Wyróżnienie

Rekrutacja on-line

Staramy się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Aby maksymalnie uprościć procedurę rekrutacyjną wprowadziliśmy możliwość elektronicznej aplikacji. Od dziś, aby starać się o przyjęcie do firmy SOLIDARIS Sp. z o. o., wystarczy wypełnić formularz znajdujący się  w zakładce Aplikuj on-line. To dodatkowa opcja – nadal istnieje możliwość aplikowania przez e-mail oraz korzystając z tradycyjnej poczty.

Continue reading Rekrutacja on-line