Solidaris Spółka z o.o.NIP PL 749-19-45-480; REGON: 532410513
Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przy VIII Wydziale Gospodarczym Sądu Rejonowego w Opolu pod numerem 0000174118. Kapitał zakładowy 50 000 PLN.

Siedziba firmy: Dzielawy, ul. Kolejowa 23, 47-260 Polska Cerekiew

Baza, biurowiec, adres do korespondencji:
ul. Mostowa 30E, 47-223 Kędzierzyn-Koźle
Składy opału:
Koźle, ul. Kochanowskiego 28, 47-200 Kędzierzyn-Koźle – 77 482 83 78
Dzielawy, ul. Kolejowa 23, 47-260 Polska Cerekiew – 77 487 52 15
E-mail:
solidaris@solidaris.pl
Telefon:
0048 77 405 43 00
0048 77 480 20 60
Fax:
0048 77 487 28 19
Nr kont:
PBS 32 8882 1016 2002 0026 0316 0002
ING – Nr IBAN : PL 21 1050 1517 1000 0022 7649 0337;
Nr SWIFT: INGBPLPW
Dyrektor Handlowy
Zenon Parzonka

tel. kom. 508 236 034
0048 77 40 54 304
e-mail: zenonp@solidaris.pl
Kierownik Działu Cystern
Marcin Kuźnik

0048 77 4054317
tel. kom. 504 167 679
marcink@solidaris.pl
Kierownik Działu Plandek
Renata Zemełka

tel. kom. 0048 504167670
0048 77 4054341
e-mail: renataz@solidaris.pl
 
Spedytor – Rafał Świerczek
tel. kom. 516 037 056
0048 77 4054316
e-mail: rafals@solidaris.pl
Spedytor – Edyta Kulawik
tel. kom. 0048 500253645
e-mail: edytak@solidaris.pl
 
Spedytor – Tomasz Szejna
tel. kom. 0048 506633223    0048774054316
e-mail: tomaszs@solidaris.pl
Spedytor – Marcin Brzoska
tel. kom. 0048 504167678‚
e-mail: marcinb@solidaris.pl
 
Spedytor – Adam Fogel
tel. kom. 0048 500114578
0048 77 4054317
e-mail: adamf@solidaris.pl
Spedytor – Sandra Bartoń
tel. kom. 0048 504167659
e-mail: sandrab@solidaris.pl
 
 
Spedytor – Rafał Lewicki
tel. kom. 0048 661892159
e-mail: rafall@solidaris.pl
 
Dział księgowości
tel. 77 405 43 12
Dział HR
tel. 77 405 43 25
 
Dział fakturowania i sprzedaży
tel. 77 405 43 48
Dział techniczny
tel. 77 405 43 19
Dział rekrutacji
tel. +48 506 633 394
e-mail: beatas@solidaris.pl
Facebook