Kontakt - Solidaris - bezpieczny transport niebezpiecznych ładunków
Solidaris Spółka z o.o.NIP PL 749-19-45-480; REGON: 532410513
Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przy VIII Wydziale Gospodarczym Sądu Rejonowego w Opolu pod numerem 0000174118. Kapitał zakładowy 50 000 PLN.

Siedziba firmy: Dzielawy, ul. Kolejowa 23, 47-260 Polska Cerekiew

Baza, biurowiec, adres do korespondencji:
ul. Mostowa 30E, 47-223 Kędzierzyn-Koźle
Składy opału:
Koźle, ul. Kochanowskiego 28, 47-200 Kędzierzyn-Koźle – 77 482 83 78
Dzielawy, ul. Kolejowa 23, 47-260 Polska Cerekiew – 77 487 52 15

E-mail:
solidaris@solidaris.pl
Telefon:
+48 77 405 43 00
Fax:
+48 77 405 43 02

Nr kont:
PBS 32 8882 1016 2002 0026 0316 0002
ING – Nr IBAN : PL 21 1050 1517 1000 0022 7649 0337;
Nr SWIFT: INGBPLPW







Dyrektor Handlowy
Zenon Parzonka

+48 508 236 034
+48 77 40 54 304
e-mail: zenonp@solidaris.pl
 
Kierownik Działu Cystern
Marcin Kuźnik

+48 77 405 43 17
+48 504 167 679
e-mail: marcink@solidaris.pl
Kierownik Działu Plandek
Renata Zemełka

+48 500 114 578
+48 77 405 43 17
e-mail: renataz@solidaris.pl
Spedytor – Rafał Świerczek
+48 516 037 056
+48 77 405 43 16
e-mail: rafals@solidaris.pl
Spedytor – Edyta Kulawik
+48 500 253 645
e-mail: edytak@solidaris.pl
 
Spedytor – Tomasz Szejna
+48 506 633 223
+48 77 405 43 16
e-mail: tomaszs@solidaris.pl
Spedytor – Marcin Brzoska
+48 504 167 678‚
e-mail: marcinb@solidaris.pl
 
Spedytor – Adam Fogel
+48 500 114 578
+48 77 405 43 17
e-mail: adamf@solidaris.pl
Spedytor – Sandra Bartoń
+48 504 167 659
e-mail: sandrab@solidaris.pl
 
Spedytor – Robert Owczarek
+48 506 652 407
+48 77 405 43 42
e-mail: roberto@solidaris.pl
Spedytor – Rafał Lewicki
+48 661 892 159
e-mail: rafall@solidaris.pl
 

Sekretariat
+48 77 405 43 00
e-mail: solidaris@solidaris.pl
Magdalena Koszczyc
Specjalista ds. Kadr

+48 77 405 43 25
e-mail: magdalenak@solidaris.pl
Beata Sekuła-Zapalska
Specjalista ds. HR i ubezpieczeń

+48 77 405 43 14
+48 506 633 394
e-mail: beatas@solidaris.pl
Dział Techniczny
+48 77 405 43 18
Dział Księgowości
+48 77 405 43 12
Dział Fakturowania i Sprzedaży
+48 77 405 43 48
Paweł Podwysocki
Kierownik Działu Transportu

+48 77 405 43 03
+48 506 653 141
e-mail: pawel.podwysocki@grupasolidaris.pl
Wiesław Donajski
Specjalista ds. transportu

+48 77 405 43 03
+48 509 141 122
e-mail: wieslawd@solidaris.pl

Facebook