Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa ADR

W dniach 22-23 marca 2018 roku, w Hotelu SOLIDARIS odbyła się Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa z zakresu ADR – bezpieczeństwo transportu w teorii i praktyce, która została zorganizowana przy współudziale firmy SOLIDARIS Sp. z o. o., ZMPD oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

W Konferencji udział brali doradcy DGSA, przedstawiciele Urzędów Marszałkowskich, przedstawiciele firm transportowych, Służby Celnej oraz zainteresowani tematyką transportu płynnej chemii.

Głównymi tematami były:

Urządzenia do napełniania zbiorników transportowych chemii … Continue reading Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa ADR

Złote Godło QI 2017

Firma Solidaris Sp. z o. o. otrzymała  Złote Godło QI 2017 w kategorii usługa – transport drogowy.

Odznaczenie to potwierdza, że wdrożone przez nas procedury zarządzania jakością a także prowadzona od lat polityka przekłada się bezpośrednio na wysokie standardy wykonywanych przez nas usług.

Złote Godło QI 2017 jest prestiżowym tytułem, który doskonale wpisuje się w misję Solidaris Sp. z o. o. tj. świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Sukces ten jest … Continue reading Złote Godło QI 2017

Konkurs – Kierowca z powołania

Wspieramy młode talenty dlatego przygotowaliśmy dla Państwa konkurs, w którym do wygrania jest kurs prawa jazdy kat. C/CE, kurs kwalifikacji zawodowych oraz szansa na zatrudnienie w jednej z największych firm transportowych w Polsce. Aby wziąć udział w zabawie należy:

mieć marzenia, w momencie wysłania zgłoszenia mieć ukończone 21 lat, wysłać do nas zgłoszenie w postaci CV oraz listu motywacyjnego do dnia 12 maja 2017 r. na adres mailowy solidaris@solidaris.pl (w … Continue reading Konkurs – Kierowca z powołania