Przegląd i obsługa cystern oraz silosów. Kompleksowa naprawa, modernizacja oraz badania.

Szanowni Państwo,

Niezmiernie miło nam poinformować, że na mocy Decyzji Dyrektora Transportowego Dozoru Technicznego, od grudnia 2019r dołączyliśmy do nielicznej grupy specjalistycznych warsztatów uprawnionych do modernizacji i naprawy zbiorników cystern drogowych wraz z osprzętem do przewozu materiałów niebezpiecznych kl. 3, 4.1 , 4.2 , 4.3 , 5.1 , 6.1 , 8 i 9 wg ADR. Jesteśmy też uprawnieni do naprawy zbiorników cystern drogowych wraz z wyposażeniem eksploatacyjnym do przewozu towarów … Continue reading Przegląd i obsługa cystern oraz silosów. Kompleksowa naprawa, modernizacja oraz badania.

Solidaris laureatem nagrody Najwyższa Jakość Quality International 2018!

Z dumą informujemy, że firma Solidaris po raz drugi została nagrodzona najbardziej prestiżowym tytułem w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2018 – Certyfikatem „Złote Godło” w kategorii usługi transportowe.

Najwyższa Jakość QI jest przedsięwzięciem skierowanym do działających na terytorium Polski instytucji, producentów i usługodawców, posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub systemu zarządzania.

Nagroda potwierdza, że metody zarządzania jakością stosowane w naszej firmie są skuteczne, … Continue reading Solidaris laureatem nagrody Najwyższa Jakość Quality International 2018!