Po 13 latach, wspierana przez Solidaris, ZAKSA zdobyła mistrzostwo Polski. Stolica polskiej siatkówki wróciła do Kędzierzyna-Koźla.
Oficjalne powitanie drużyny odbyło się 27 kwietnia 2016 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej „Azoty”. Delegacja z ciężarówek Solidaris dumnie reprezentowała naszą firmę, oddając hołd najlepszym w Polsce zawodnikom.






