Przegląd i obsługa cystern oraz silosów. Kompleksowa naprawa, modernizacja oraz badania.

Szanowni Państwo,

Niezmiernie miło nam poinformować, że na mocy Decyzji Dyrektora Transportowego Dozoru Technicznego, od grudnia 2019r dołączyliśmy do nielicznej grupy specjalistycznych warsztatów uprawnionych do modernizacji i naprawy zbiorników cystern drogowych wraz z osprzętem do przewozu materiałów niebezpiecznych kl. 3, 4.1 , 4.2 , 4.3 , 5.1 , 6.1 , 8 i 9 wg ADR. Jesteśmy też uprawnieni do naprawy zbiorników cystern drogowych wraz z wyposażeniem eksploatacyjnym do przewozu towarów niezaliczonych jako niebezpieczne, które są pod ciśnieniem napełniane, opróżniane lub przewożone.

    Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – dla pierwszych 20 jednostek, które pojawią się u nas zapewniamy preferencyjne ceny usług:

  • Przegląd pośredni: 1 771 zł*
  • Przegląd okresowy: 2 277 zł*
  • Naprawy mechaniczne: wg ustalonego zakresu i indywidualnej wyceny
  • Przy stałej współpracy warunki cenowe ustalamy indywidualnie.
  • * – cena netto za usługę przygotowania zbiornika; do ceny przeglądu zostanie przedstawiona kalkulacja uwzględniająca całkowity koszt niezbędny do przygotowania cysterny do badania dozorowego, w tym również cena części ; cena nie zawiera kosztów dodatkowych związanych z naprawami mechanicznymi podwozia ani kosztów prac zleconych dodatkowo przez Klienta; cena nie obejmuje kosztów związanych z odbiorem TDT – koszt wg cennika TDT ponosi zlecający usługę

Zapewniamy profesjonalną obsługę i rzetelne przygotowanie sprzętu do odbioru urzędowego. Do napraw używamy wyłącznie podzespołów posiadających wymagane certyfikaty i dopuszczenia a materiały używane do napraw pochodzą od uznanych producentów. Gwarantujemy, że przygotowany przez nas sprzęt będzie podlegał pozytywnemu wynikowi odbioru TDT.

Naszą domeną jest solidność ! – jeśli uważasz, że zrobisz gdzieś taniej – nie zapominaj o tym, że taniej nie zawsze znaczy lepiej.

Zadzwoń i umów się na serwis: tel. 539 733 709

Podgląd decyzji TDT