historia firmy - Solidaris - bezpieczny transport niebezpiecznych ładunków

Spółka Solidaris powstała w roku 2003.
Założona została przez rodzeństwo Groeger.
Naszym celem jest najwyższy poziom świadczonych usług.
Od początku – mimo, że flota liczyła kilkanaście pojazdów – wszystko musiało być na najwyższym poziomie, bo od pierwszego dnia działalności nasze pojazdy ruszyły na drogi Europy.
Jeżdżą po nich do dzisiaj i jest ich znacznie więcej, co jest najlepszą rekomendacją i dowodem na to, że polityka solidnych i terminowych usług w wykonaniu naszej firmy przyniosła pozytywny efekt.

W roku 2008 uzyskaliśmy certyfikat Systemu Zarządzania jakością PN-EN ISO 900I:2000. W roku 2009 i 2013 poddaliśmy się badaniu SQAS TS (Safty and Quality Assessment System for Transport Service).
Zostaliśmy wyróżnieni przez wiele niezależnych instytucji za zarządzanie i politykę jakości.

Przez cały czas staramy się potwierdzać, że jesteśmy godni zaufania naszych Klientów i że można na nas liczyć.
Dziś, po kilkunastu latach działalności, mamy wielką satysfakcję, że doceniają nas klienci i chcą korzystać z naszych usług.

Kamieniem milowym w historii firmy stało się połączenie w grudniu 2012 roku dwóch firm transportowych.
Solidaris stał się właścicielem 100% udziałów w firmie AUTOZAK.

Przedsiębiorstwo Transportowo – Spedycyjne „AUTOZAK” Sp. z. o. o. powstało w 1998 roku i jest kontynuatorem działalności dawnego Zakładu Transportu Samochodowego, który funkcjonował w strukturach Zakładów Azotowych Kędzierzyn od początku 1948 roku.
Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, nowoczesny sprzęt, bezpieczeństwo i jakość to wizytówka firmy.

Autozak jako pierwsza polska firma transportowa uzyskała certyfikat badania SQAS.

PTS „Autozak” sp. z. o. o. świadczy usługi transportowe na najwyższym poziomie. Specjalizuje się w przewozach ciekłych produktów chemicznych – neutralnych oraz towarów niebezpiecznych – w autocysternach i tankkontenerach

Fuzja spółek SOLIDARIS i AUTOZAK to idealne połączenie KREATYWNOŚCI, NOWOCZESNOŚCI I DOŚWIADCZENIA, dzięki czemu możemy zapewnić NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG I BEZPIECZEŃSTWO PAŃSTWA ŁADUNKÓW.

W 2013 roku SOLIDARIS oraz AUTOZAK świętowały jubileusze istnienia.

Facebook