historia firmy - Solidaris - bezpieczny transport niebezpiecznych ładunków

 

Spółka Solidaris powstała we wrześniu 2003 roku, jako rodzinna firma założona przez rodzeństwo Groeger. Nazwa firmy to połączenie dwóch słów: SOLID – solidność i ARIS – pomysłowość.

Od samego początku, naszym priorytetem była najwyższa jakość świadczonych usług, którą staramy się osiągać przez: terminowość dostaw, profesjonalną obsługę, szeroki zasięg przewozów, zróżnicowanie floty oraz inwestycje w systemy wspomagające kontrolę wykonywanych transportów.

Stosowana przez nas polityka w zakresie jakości i bezpieczeństwa potwierdzona została certyfikatami: ISO 9001:2015 oraz SQAS (Safety & Quality Assessment System).
Otrzymaliśmy także liczne wyróżnienia od niezależnych instytucji za zarządzanie i politykę jakości, co niewątpliwie świadczy o tym, że jesteśmy firmą godną zaufania.

Dziś, po kilkunastu latach działalności, mamy ogromną satysfakcję, że doceniają nas Klienci i tak chętnie korzystają z naszych usług.

Momentem przełomowym w historii firmy było nabycie 100% udziałów PTS AUTOZAK Sp. z o.o., które  powstało w 1998 r. PTS AUTOZAK jako pierwsza firma transportowa w Polsce, uzyskała certyfikat badania SQAS; firma specjalizuje się w przewozach ciekłych produktów chemicznych neutralnych oraz towarów niebezpiecznych w autocysternach.

Fuzja spółek SOLIDARIS i AUTOZAK to idealne połączenie kreatywności, nowoczesności
i doświadczenia, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo dla Państwa ładunków.

Facebook